logo_rendos.gif(2 kb)
zahlavi_rendos.gif(3 kb)
home.gif(939 b) aktuality.gif(1 kb) veleexpo.gif(2 kb) foto.gif(1 kb) video.gif(645 b)

RENDOS - NOVINKA PRO VELETRŽNÍ VYSTAVOVATELE !


Nejlevnější profi stánek vlastní silou!

Při zvažování účasti na veletržní či jiné podobné akci je diskutovanou otázkou pojetí expozice. Laciné provedení expozice ohrožuje dobré jméno vystavovatele a prestižní provedení zvyšuje náklady až několikanásobně! Firma RENDOS nabízí vystavovatelům ideální cestu k representačnímu provedení expozice, která zůstane v paměti návštěvníků a to za náklady blížící se ceně základního provedení běžného stánku !

Nabízíme Vám ideální možnost snížení nákladů za realizaci expozice o 30 až 70%! - cestou zapůjčení konstrukčních prvků a jejich montáže a dopravy vlastní silou!! Dodáme vše potřebné, včetně Now How, předané ve formě šéfmontáže-realizačního dozoru!

Udělejte ze svého stánku FIREMNÍ SALÓN !
Každá účast na veletržní a jiné akci výrazně šíří jméno firmy a zásadně přispívá ke zvyšování její prestiže!

Nabízené konstrukční prvky mají světové parametry a splňují všechny předpisy. Návrh provedení stánku se stane Vaším majetkem a budete jej moci opakovat či variovat. Součástí nabídky půjčovny je i vybavení mobiliářem, kuchyňkou a efektovými prvky!

Cena za nákup vlastního systému je proti ceně půjčovného až dvacetinásobná a její návratnost je tedy při dvou účastech ročně plných deset let !

Rádi poskytneme bližší informace.
728 940 774
ardos@sendme.cz
fax 257 912 909

Studio Ardos, Sobětická 16, 153 00 Praha 5 - Radotín, telefon 728 940 774, ardos@sendme.cz